Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Бібліогід-знайомство з українськими словниками

 

«Словників у нас багато, і корисно всіх їх знати»

 

9 листопада у КНВК Рубіжанський багатопрофільний ліцей відбулося бібліогід - знайомство з українськими словниками  «Словників у нас багато, і корисно всіх їх знати», присвячене Дню української писемності та мови, у якому брали участь учні 9-Б класу. Захід, який проходив у формі конкурсного змагання, підготувала і провела бібліотекар читального залу дитячої бібліотеки Н. Дубровська.

Спочатку діти прослухали розповідь бібліотекаря про історію виникнення перших українських словників, про різні види і типи словників, чим вони розрізняються і чим корисні. Далі клас розділився на дві команди – «Кмітливі» та «Розумні». У п’яти конкурсах: «тлумачному», «орфографічному», «орфоепічному», «двомовному» і «фразеологічному» учасники демонстрували свої знання української мови і навички користування словниками. В цілому знання у команд були практично на одному рівні. Жюрі у складі провідного  бібліотекаря ліцею Рупенко А.В. та класного керівника 9-Б класу Криштопи О.І. оголосило рахунок 56:53 на користь команди «Розумні».

Щоб поразка не була такою гіркою, наприкінці заходу всі учасники отримали солодкі призи та побажання і надалі добре вчитися, сумлінно вивчати рідну мову, розширювати свій кругозір, щоб досягти успіхів у подальшому дорослому житті.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів:
візитів сьогодні: 8575
візитів всього: 497717