Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбувся урок мужності «Під покровом Покрови – Україну збережемо!»

11 жовтня 2017 року у літературній вітальні ЦМБ відбувся урок мужності, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва «Під покровом Покрови – Україну збережемо!»

На чергове засідання клубу «Перехрестя», який діє при відділі мистецтв ЦМБ, зібралися учні 9-х класів ЗОШ №9.

Ведуча зав. ВМ ЦМБ Брігідєр Ірина привітала учнів і гостей з наступаючим святом, розповіла про його значення та виникнення. Перед майбутніми захисниками Вітчизни виступили гості: учасник АТО, офіцер прикордонник Гура Сергій Миколайович, учасник АТО, рядовий підрозділу спец призначення «Луганськ-1» Луконін Олександр Михайлович, медик третього стрийського добробату самооборони майдану Яїцький Микола Вадимович та поет ГО «Літературне об’єднання «Райдуга» Бутенко Ольга Миколаївна.

Ведуча зауважила, що День захисника України недарма відмічають саме 14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва і запропонувала зануритись в історію і переглянути відеофільм про виникнення українського козацтва.

А потім розпочалось змагання юних захисників і козачат у різноманітних конкурсах: «Патріотичне прислів’я», «Влуч у ціль», «Допоможи другу», «Забави кашоварів». Гості також запропонували дітям свої завдання: хлопцям – віджатися, дівчатам – зробити присідання, а потім віднайти максимальну кількість застосувань арафатки в польових умовах. Перемогу виборювали дві команди «Патріоти» та «Юні козаки», а журі, у складі почесних гостей, оцінювали та виставляли заслужені бали.

В ході конкурсів перемога переходила від однієї до іншої команди, але на радість усім в кінці гри рахунок зрівнявся – перемогла дружба.

Піднесеного настрою присутнім додали козацькі та патріотичні пісні, підібрані до свята бібліотекарями ВМ.

Закінчився урок мужності побажаннями усім миру, добра, злагоди і високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів:
візитів сьогодні: 8557
візитів всього: 497728