Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
архів Останні новини
23 січня 2019 року 09:46
«Щаслива дитина – квітуча Україна

 

17 січня 2019 року в актовій залі Комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області урочісто нагороджено дипломантів і переможців Конкурсу, учнів відділення образотворчого мистецтва:

читати далі>>>

23 січня 2019 року 08:41
Музейний фонд поповнює Луганська митниця

 

Музей – насамперед некомерційна інституція, що функціонує за для  комплектації, придбання, дослідження та експонування матеріальної та нематеріальної культурної спадщини людства. Нові експонати завжди викликають у відвідувачів жвавий інтерес , тим більш коли вони – старовинні речі. І дуже приємно,  коли до поповнення музейних колекцій долучається Луганська митниця, передаючи до музеїв області  конфісковані цікаві предмети.  Нещодавно до міського музею співробітниками Луганської митниці ДФС булу передано кілька речей 19 сторіччя. Після  досліджень  предмети займуть своє місце в експозиціях музею.

23 січня 2019 року 08:39
Заходи ЦБС з 14 січня по 21 січня 2019 року

 

Оформлено виставку літератури «Від Заходу й до Сходу - моя Україна свята»

15 січня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня Соборності і Свободи України оформлено виставку літератури «Від Заходу й до Сходу – моя Україна свята».

За допомогою представленої літератури працівники читального залу прагнуть поглибити знання користувачів з історії нашої держави та виховувати патріотичні почуття.

читати далі>>>

 

23 січня 2019 року 08:07
Музейні зустрічі до Дня Соборності України

 

Об'єднанню УНР і ЗУНР передувало підписання 22 січня 1918 Четвертого універсалу Центральної Ради, згідно з яким Українська Народна Республіка стала суверенною і незалежною державою. Західно - Українська Народна Республіка була проголошена трохи пізніше: в листопаді 1918 року. А вже 22 січня 1919 року відбулося офіційне об'єднання УНР і ЗУНР в єдину державу.

читати далі>>>

23 січня 2019 року 08:04
Відбувся урочистий захід до Дня Соборності України

 

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності української землі. Це одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Ця ідея завжди живе в серцях справжніх українців. Схід і захід – одна країна. Ми сильні тому, що єдині і єдині тому, що ми сильні.

читати далі>>>

22 січня 2019 року 15:53

 

ВИМОГИ ДЛЯ СТАТУТУ ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Для створення громадського об'єднання із статусом юридичної особи її учасники (засновники) розробляють статут. Цей  статут  викладається у письмовій формі, прошивається пронумеровується та підписується засновниками (учасниками).

Для створення громадського об'єднання без статусу юридичної особи, статут розробляти не обов'язково.
     Відповідно до статті 11 Закону України «Про громадські об’єднання» статут громадського об’єднання має містити відомості про:
 

22 січня 2019 року 15:00
22.01.2019. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

22 січня 2019 року 14:45
Відбудеться засідання депутатських комісій

 

23 січня 2019 року, о 15-00 годині в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться спільне засідання  всіх депутатських комісій (порядок денний спільного засідання комісій додається).
Після спільного засідання комісії будуть працювати окремо, а саме:
- в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається);
- в каб. 366 (Сидоренкова Л.Р.) відбудеться засідання комісії з соціальних питань (порядок денний засідання комісії додається).

22 січня 2019 року 13:11

Отделение дневного пребывания (в части предоставления услуг социальной адаптации) предоставляет  социальные  услуги гражданам пожилого возраста, лицам с инвалидностью  (достигшим  18-летнего  возраста),  которые частично потеряли  способность к самообслуживанию.

Отделение дневного пребывания обслуживает граждан, которые имеют  частичное  нарушение  двигательной  активности,  частично  не  способные к  самообслуживанию   и   не   имеют  медицинских  противопоказаний  для  пребывания   в  коллективе  и  нуждаются  в социально-бытовой  и  психоло-гической   адаптации,   предоставлении  социальных  услуг, 

22 січня 2019 року 10:32

22 січня, з нагоди відзначення  Дня Соборності України та 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, на знак пошани загиблим учасникам антитерористичної операції та учасникам заходів із забезпечення національної безпеки і оборони   у м. Рубіжне відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї окремої механізованої бригади, які загинули під час бойових дій 2014 року в м. Рубіжне.

22 січня 2019 року 10:01

 

Відділення  соціально – фізичної реабілітації надає соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю (які   досягли  18-річного  віку), які мають часткове  порушення  рухової  активності  та   не   мають  медичних  протипоказань  для перебування   в  колективі, потребують  спеціальних умов для одержання комплексу профілактичних заходів з  метою максимального відновлення та компенсації порушених або втрачених функцій організму, зміцнення і підтримки здоров'я, гідного існування і взаємодії з суспільством.

22 січня 2019 року 09:01
Привітання міського голови С.Хортіва з нагоди святкування Дня Соборності України та 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

 

Шановні співвітчизники!

22 січня, Україна святкує День Соборності України та 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Міцність держави ґрунтується на наших спільних зусиллях та усвідомленні відповідальності кожного за долю свого народу. Нехай же наша праця, впевненість та оптимізм служать збереженню духовних цінностей народу, забезпеченню економічної стабільності, злагоди в суспільстві!

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та прагнень можемо досягти величної мети – побудови  побудови європейської демократичної України, якою мають пишатися наші нащадки.

Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до історії  нашої землі на якій ми будуємо своє майбутнє.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, щастя, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її люду буде успішно реалізоване.

Зі святом вас, шановні! З Днем Соборності України!

 

С.Хортів, міський голова

22 січня 2019 року 08:47
“Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня

 

Разом з власної волі - 100 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу.

“Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня. 

Першою на руїнах Російської імперії постала Українська Народна Республіка, пізніше, вже в листопаді 1918-го, на теренах колишньої Австро-Угорщини утворилася Західноукраїнська Народна Республіка. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі.

читати далі >>>

22 січня 2019 року 08:05

 

З метою професійної орієнтації старшокласників, знайомства к вищими навчальними закладами України 17 січня 2019 року на базі СШ №2 відбулася зустріч учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста з представниками Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О.Дідоренка. До уваги учнів були запропоновані презентація закладу освіти, фільм, знятий студентами ЛДУВС, та друкована продукція (буклети,  листівки).

21 січня 2019 року 13:48
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МУЗЙНОГО СЕЛФІ

 

У 2014 році Міжнародний музейний проект Culture Themes запропонував інтернет-користувачам влаштувати своєрідний флешмоб, виклавши в соцмережі свої фотографії на тлі музейних експонатів. Гасло Національного музею в Кабулі «Нація живе, поки живе культура», закликав відвідувачів музеїв у всьому світі робити автопортрети на фоні різних виставок. MuseumSelfie, а також тегом назви музею, де зроблені знімки і викладати їх в Інтернет.

читати далі>>>

21 січня 2019 року 13:45
Информирует КУ «Территориальный центр»

18   января  в  КУ «Территориальный центр»  прошло  мероприя-тие «Крещенские  морозы». Ведь Крещение Господне  - один из главных праздников христиан. Ведущая мероприятия (В.Волошина) подготовила интересную информацию не только о Крещении, но и о других январских праздниках, которые так любят отмечать ветераны клуба «Встреча».

Валентина Николаевна познакомила с историей появления христианского праздника, традициях и гаданиях, связанных с ним. Присутствующие прочитали стихи на тему Крещенские вечера и исполнили песни. Вечер встречи закончился чаепитием в кругу друзей.

21 січня 2019 року 13:35
Запрошуємо на виставу «Ніч на полонині»

 

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє прем'єру вистави за п’єсою О. Олеся «НІЧ НА ПОЛОНИНІ». Поетична драма.

  • Режисер-постановник, музичне оформлення, сценографія - Сергій Павлюк (м. Херсон)
  • Художник по костюмах - Ірина Лубська
  • Хореограф-постановник - Юрій Бусс (м. Херсон)

читати далі>>> 

21 січня 2019 року 10:10

 

17.01.2019 в большом зале заседаний исполнительного комитета Рубежанского городского совета прошла встреча актива городского совета ветеранов и представителей первичных ветеранских организаций по месту жительства с представителями городской власти, а также исполнителями жилищно-коммунальных услуг в г. Рубежное.

 

 

21 січня 2019 року 10:01

 

С начала 2019 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий - 2, пожаров - 2.

На данный период 2019 года при пожаре погибших и травмированных нет. Прямой ущерб от пожаров составил 27,5 тыс. гривен. Спасено имущества на сумму свыше 1,5 млн. гривен.

21 січня 2019 року 09:53

 

У день Водохреща на міському проводилось освячення озера Пісочне. Людей було дуже багато, адже чудодійної, освяченої води потребує кожна родина. У кожному домі її зберігають цілий рік. Мабуть, усім відомо, що освячена вода лікує, додає бадьорості, допомагає відвернути будь-яке лихо.  

18 січня 2019 року 15:21
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ (з 03.01.2019 р. по 18.01.2019р.)

 

     В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 7068,9 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 5526,1 тис. грн., єдиний податок – 1185,7 тис. грн., плата за землю – 173,4 тис. грн., інші доходи – 183,7 тис. грн. Субвенції – 13035,8 тис. грн. Дотація  - 924,3 тис. грн.

читати далі>>>

18 січня 2019 року 15:12
Відбудеться засідання виконкому Рубіжанської міськради

 

22 січня о 14.00 в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

З порядком денним можна ознайомитися за цим посиланням

 

18 січня 2019 року 14:37
Рубіжанське об’єднання управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

 

23.01.2019 з 10-00 до 12-00 у приміщенні Кудряшівської сільської ради для мешканців прилеглої території здійснюватиметься прийом громадан з пенсійних питань начальником Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Смаглюк Наталією Миколаївною

телефон для довідок

м.Рубіжне - (06453) 6- 36- 24;

м.Кремінна - (06454) 2- 10- 31; 0500565463

18 січня 2019 року 13:30
Підписано розпорядження

 

18 січня 2019 року, секретарем міської ради Соловйовим В.І. підписано розпорядження №2 «Про скликання чергової 71 сесії міської ради» (ознайомитися можна за цим посиланням)

18 січня 2019 року 11:19

 

17 січня оголошено про початок публічної консультації щодо відновлення насаджень біля доріг, які постраждали внаслідок буревію минулого року.

Внаслідок бурелому було знищено багато дерев, і навесні має розпочатися черговий етап подолання наслідків: висадження нових зелених насаджень.

Є декілька варіантів впорядкування насаджень (благоустрою):

1) висадити нові тополі замість пошкоджених;

2) висадити інші дерева одного виду замість пошкоджених тополь;

 

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 13
переглядів: 177
візитів сьогодні: 8975
візитів всього: 485976