Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новини
2010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
23 січня 2019 року 09:46
«Щаслива дитина – квітуча Україна

 

17 січня 2019 року в актовій залі Комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області урочісто нагороджено дипломантів і переможців Конкурсу, учнів відділення образотворчого мистецтва:

читати далі>>>

23 січня 2019 року 08:41
Музейний фонд поповнює Луганська митниця

 

Музей – насамперед некомерційна інституція, що функціонує за для  комплектації, придбання, дослідження та експонування матеріальної та нематеріальної культурної спадщини людства. Нові експонати завжди викликають у відвідувачів жвавий інтерес , тим більш коли вони – старовинні речі. І дуже приємно,  коли до поповнення музейних колекцій долучається Луганська митниця, передаючи до музеїв області  конфісковані цікаві предмети.  Нещодавно до міського музею співробітниками Луганської митниці ДФС булу передано кілька речей 19 сторіччя. Після  досліджень  предмети займуть своє місце в експозиціях музею.

23 січня 2019 року 08:39
Заходи ЦБС з 14 січня по 21 січня 2019 року

 

Оформлено виставку літератури «Від Заходу й до Сходу - моя Україна свята»

15 січня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня Соборності і Свободи України оформлено виставку літератури «Від Заходу й до Сходу – моя Україна свята».

За допомогою представленої літератури працівники читального залу прагнуть поглибити знання користувачів з історії нашої держави та виховувати патріотичні почуття.

читати далі>>>

 

23 січня 2019 року 08:07
Музейні зустрічі до Дня Соборності України

 

Об'єднанню УНР і ЗУНР передувало підписання 22 січня 1918 Четвертого універсалу Центральної Ради, згідно з яким Українська Народна Республіка стала суверенною і незалежною державою. Західно - Українська Народна Республіка була проголошена трохи пізніше: в листопаді 1918 року. А вже 22 січня 1919 року відбулося офіційне об'єднання УНР і ЗУНР в єдину державу.

читати далі>>>

23 січня 2019 року 08:04
Відбувся урочистий захід до Дня Соборності України

 

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності української землі. Це одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Ця ідея завжди живе в серцях справжніх українців. Схід і захід – одна країна. Ми сильні тому, що єдині і єдині тому, що ми сильні.

читати далі>>>

22 січня 2019 року 15:53

 

ВИМОГИ ДЛЯ СТАТУТУ ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Для створення громадського об'єднання із статусом юридичної особи її учасники (засновники) розробляють статут. Цей  статут  викладається у письмовій формі, прошивається пронумеровується та підписується засновниками (учасниками).

Для створення громадського об'єднання без статусу юридичної особи, статут розробляти не обов'язково.
     Відповідно до статті 11 Закону України «Про громадські об’єднання» статут громадського об’єднання має містити відомості про:
 

22 січня 2019 року 15:00
22.01.2019. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

22 січня 2019 року 14:45
Відбудеться засідання депутатських комісій

 

23 січня 2019 року, о 15-00 годині в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться спільне засідання  всіх депутатських комісій (порядок денний спільного засідання комісій додається).
Після спільного засідання комісії будуть працювати окремо, а саме:
- в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається);
- в каб. 366 (Сидоренкова Л.Р.) відбудеться засідання комісії з соціальних питань (порядок денний засідання комісії додається).

22 січня 2019 року 13:11

Отделение дневного пребывания (в части предоставления услуг социальной адаптации) предоставляет  социальные  услуги гражданам пожилого возраста, лицам с инвалидностью  (достигшим  18-летнего  возраста),  которые частично потеряли  способность к самообслуживанию.

Отделение дневного пребывания обслуживает граждан, которые имеют  частичное  нарушение  двигательной  активности,  частично  не  способные к  самообслуживанию   и   не   имеют  медицинских  противопоказаний  для  пребывания   в  коллективе  и  нуждаются  в социально-бытовой  и  психоло-гической   адаптации,   предоставлении  социальных  услуг, 

22 січня 2019 року 10:32

22 січня, з нагоди відзначення  Дня Соборності України та 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, на знак пошани загиблим учасникам антитерористичної операції та учасникам заходів із забезпечення національної безпеки і оборони   у м. Рубіжне відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї окремої механізованої бригади, які загинули під час бойових дій 2014 року в м. Рубіжне.

22 січня 2019 року 10:01

 

Відділення  соціально – фізичної реабілітації надає соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю (які   досягли  18-річного  віку), які мають часткове  порушення  рухової  активності  та   не   мають  медичних  протипоказань  для перебування   в  колективі, потребують  спеціальних умов для одержання комплексу профілактичних заходів з  метою максимального відновлення та компенсації порушених або втрачених функцій організму, зміцнення і підтримки здоров'я, гідного існування і взаємодії з суспільством.

22 січня 2019 року 09:01
Привітання міського голови С.Хортіва з нагоди святкування Дня Соборності України та 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

 

Шановні співвітчизники!

22 січня, Україна святкує День Соборності України та 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Міцність держави ґрунтується на наших спільних зусиллях та усвідомленні відповідальності кожного за долю свого народу. Нехай же наша праця, впевненість та оптимізм служать збереженню духовних цінностей народу, забезпеченню економічної стабільності, злагоди в суспільстві!

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та прагнень можемо досягти величної мети – побудови  побудови європейської демократичної України, якою мають пишатися наші нащадки.

Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до історії  нашої землі на якій ми будуємо своє майбутнє.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, щастя, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її люду буде успішно реалізоване.

Зі святом вас, шановні! З Днем Соборності України!

 

С.Хортів, міський голова

22 січня 2019 року 08:47
“Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня

 

Разом з власної волі - 100 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу.

“Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня. 

Першою на руїнах Російської імперії постала Українська Народна Республіка, пізніше, вже в листопаді 1918-го, на теренах колишньої Австро-Угорщини утворилася Західноукраїнська Народна Республіка. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі.

читати далі >>>

22 січня 2019 року 08:05

 

З метою професійної орієнтації старшокласників, знайомства к вищими навчальними закладами України 17 січня 2019 року на базі СШ №2 відбулася зустріч учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста з представниками Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О.Дідоренка. До уваги учнів були запропоновані презентація закладу освіти, фільм, знятий студентами ЛДУВС, та друкована продукція (буклети,  листівки).

21 січня 2019 року 13:48
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МУЗЙНОГО СЕЛФІ

 

У 2014 році Міжнародний музейний проект Culture Themes запропонував інтернет-користувачам влаштувати своєрідний флешмоб, виклавши в соцмережі свої фотографії на тлі музейних експонатів. Гасло Національного музею в Кабулі «Нація живе, поки живе культура», закликав відвідувачів музеїв у всьому світі робити автопортрети на фоні різних виставок. MuseumSelfie, а також тегом назви музею, де зроблені знімки і викладати їх в Інтернет.

читати далі>>>

21 січня 2019 року 13:45
Информирует КУ «Территориальный центр»

18   января  в  КУ «Территориальный центр»  прошло  мероприя-тие «Крещенские  морозы». Ведь Крещение Господне  - один из главных праздников христиан. Ведущая мероприятия (В.Волошина) подготовила интересную информацию не только о Крещении, но и о других январских праздниках, которые так любят отмечать ветераны клуба «Встреча».

Валентина Николаевна познакомила с историей появления христианского праздника, традициях и гаданиях, связанных с ним. Присутствующие прочитали стихи на тему Крещенские вечера и исполнили песни. Вечер встречи закончился чаепитием в кругу друзей.

21 січня 2019 року 13:35
Запрошуємо на виставу «Ніч на полонині»

 

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє прем'єру вистави за п’єсою О. Олеся «НІЧ НА ПОЛОНИНІ». Поетична драма.

 • Режисер-постановник, музичне оформлення, сценографія - Сергій Павлюк (м. Херсон)
 • Художник по костюмах - Ірина Лубська
 • Хореограф-постановник - Юрій Бусс (м. Херсон)

читати далі>>> 

21 січня 2019 року 10:10

 

17.01.2019 в большом зале заседаний исполнительного комитета Рубежанского городского совета прошла встреча актива городского совета ветеранов и представителей первичных ветеранских организаций по месту жительства с представителями городской власти, а также исполнителями жилищно-коммунальных услуг в г. Рубежное.

 

 

21 січня 2019 року 10:01

 

С начала 2019 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий - 2, пожаров - 2.

На данный период 2019 года при пожаре погибших и травмированных нет. Прямой ущерб от пожаров составил 27,5 тыс. гривен. Спасено имущества на сумму свыше 1,5 млн. гривен.

21 січня 2019 року 09:53

 

У день Водохреща на міському проводилось освячення озера Пісочне. Людей було дуже багато, адже чудодійної, освяченої води потребує кожна родина. У кожному домі її зберігають цілий рік. Мабуть, усім відомо, що освячена вода лікує, додає бадьорості, допомагає відвернути будь-яке лихо.  

18 січня 2019 року 15:21
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ (з 03.01.2019 р. по 18.01.2019р.)

 

     В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 7068,9 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 5526,1 тис. грн., єдиний податок – 1185,7 тис. грн., плата за землю – 173,4 тис. грн., інші доходи – 183,7 тис. грн. Субвенції – 13035,8 тис. грн. Дотація  - 924,3 тис. грн.

читати далі>>>

18 січня 2019 року 15:12
Відбудеться засідання виконкому Рубіжанської міськради

 

22 січня о 14.00 в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

З порядком денним можна ознайомитися за цим посиланням

 

18 січня 2019 року 14:37
Рубіжанське об’єднання управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

 

23.01.2019 з 10-00 до 12-00 у приміщенні Кудряшівської сільської ради для мешканців прилеглої території здійснюватиметься прийом громадан з пенсійних питань начальником Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Смаглюк Наталією Миколаївною

телефон для довідок

м.Рубіжне - (06453) 6- 36- 24;

м.Кремінна - (06454) 2- 10- 31; 0500565463

18 січня 2019 року 13:30
Підписано розпорядження

 

18 січня 2019 року, секретарем міської ради Соловйовим В.І. підписано розпорядження №2 «Про скликання чергової 71 сесії міської ради» (ознайомитися можна за цим посиланням)

18 січня 2019 року 11:19

 

17 січня оголошено про початок публічної консультації щодо відновлення насаджень біля доріг, які постраждали внаслідок буревію минулого року.

Внаслідок бурелому було знищено багато дерев, і навесні має розпочатися черговий етап подолання наслідків: висадження нових зелених насаджень.

Є декілька варіантів впорядкування насаджень (благоустрою):

1) висадити нові тополі замість пошкоджених;

2) висадити інші дерева одного виду замість пошкоджених тополь;

 

18 січня 2019 року 11:10
Головне управління Державної фіскальної служби у Луганській області інформує

 

Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження понад 2,9 млрд гривень

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили про позитивну динаміку зростання податкових надходжень до місцевих бюджетів.

Протягом 2018 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 911 млн грн.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 2 млрд 870 млн грн податків та зборів. 

читати далі>>>

18 січня 2019 року 11:00
18.01.2019. Позачергова 70-а сесія Рубіжанської міської ради

 

 

18 січня 2019 року 08:07
КП "Бюро технической инвентаризации" информирует

 

Уважаемые жители многоквартирных жилых домов г. Рубежное!

      В связи с проведением децентрализации отопления в г. Рубежное, КП «БТИ» было произведено снятие начисления за техническое обслуживание систем центрального отопления за ноябрь и декабрь 2018г. Результаты снятий можно увидеть в справке о жилищно-коммунальных услугах, которая выдается в абонентских отделах КП «БТИ» начиная с 18.01.2019г. Оплату за техническое обслуживание систем центрального отопления за ноябрь и декабрь 2018г. не производить.

 

18 січня 2019 року 08:02

 

За станом на 17.01.2019г. борг абонентів (населення) міськводоканалу складає більш 22млн. гривень, тому у нас немає можливості погашати заборгованість і здійснювати поточні платежі за електроенергію. У зв'язку з цим 31 січня 2019г. можливе відключення електроенергії об'єктів водоканалу і місто залишиться без питної води.    

17 січня 2019 року 13:15
Рубіжанський-Кремінський об’єднаний міський військовий комісаріат Луганської області оголошує конкурс

 

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В»  головного  спеціаліста командування  Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату Луганської області (ОЗНАЙОМИТИСЬ)

17 січня 2019 року 11:35

 

До відома споживачів природного газу!

ПАТ «Луганськгаз» інформує вас про те, що Постановою від 27 листопада 2018 року, у справі №826/2507/18 від 30.05.2018р. (за позовом ПАТ “Хмельницькгаз” до Кабінету Міністрів України) Верховний суд України, скасував дію норм споживання газу без лічильників, які були затверджені постановами Кабінету Міністрів України № 203 та 204 від 23 березня 2016 року. 

17 січня 2019 року 11:31

 

16.01.2019 управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника цього відділу Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області;

17 січня 2019 року 11:20
Підписано розпорядження

 

17 січня 2019 року, секретарем міської ради Соловйовим В.І. підписано розпорядження №1 «Про скликання позачергової 70 сесії міської ради»(ознайомитися можна за цим посиланням)

17 січня 2019 року 11:07

 

Пільговий період розмитнення транспортних засобів (євроблях)  закінчується 22 лютого

Луганська митниця ДФС звертає увагу громадян власників авто на єврономерах, що період, на який до легкових транспортних засобів під час їх оподаткування при митному оформленні для вільного обігу на митній території України застосовуються пільги, минув більш як на половину.

17 січня 2019 року 09:39

 

Рубіжанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради.

Кваліфікаційні і професійні вимоги до претендентів на посаду заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером;

- повна вища юридична освіта або освіта відповідного професійного спрямування за кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр;

17 січня 2019 року 08:07

 

Використання незадекларованої праці справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
Незадекларована праця в Україні найчастіше проявляється у таких формах:

- економічна діяльність без державної реєстрації;

- наймана праця без оформлення трудових відносин;

- приховування від державних органів частини відпрацьованого робочого часу та заробітної плати;

16 січня 2019 року 15:25
Проектна діяльність – ключ для розвитку Рубіжанської централізованої бібліотечної системи

 

Проектна діяльність Рубіжанської централізованої бібліотечної системи на сьогодні стає одним з найбільш значущих напрямів її інноваційної діяльності, адже вона передбачає процеси соціального партнерства та залучення коштів (використання можливостей фандрейзингу) на реалізацію ідей з вирішення проблем в громаді. Грантові проекти, в яких вже багато років приймає участь Рубіжанська централізована бібліотечна системи разом з ініціативною групою дозволила отримати їй додаткові ресурси, як для розвитку бібліотек міста і відповідно її послуг з обслуговування своїх користувачів, так і для покращення якості життя усієї громади. На рахунку Рубіжанської централізованої бібліотечної системи вже понад 10 проектів (з 2001 р.). І за цей час багато чого досягнуто.

читати далі>>>

16 січня 2019 року 09:12

 

Можливості Он-лайн будинку юстиції для громадських організацій

У 2017 році в Україні стартував сервіс «Он-лайн будинок юстиції», однією із складових частин якого є можливість проведення попередньої правової експертизи документів, що подаються для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

15 січня 2019 року 15:13
«Цей Старий новий рік»

 

Самими радісними подіями зими, безумовно, є святкування Нового року та Різдва Христового. Ці свята повторюються з року в рік, а значить, ми знову і знову з нетерпінням чекаємо цих веселих днів, і не тільки чекаємо, але і готуємося. З давніх часів до нас дійшли традиції різдвяно-новорічних святкувань. Одна з них – пісенна традиція зі звичаєм колядування.

читати далі>>>

15 січня 2019 року 15:00
Відбудеться засідання депутатських комісій Рубіжанської міської ради

 

16 січня 2019 року, о 15-00 годині відбудуться засідання  двох депутатських комісій, а саме:
- в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається);
- в каб. 366 (Сидоренкова Л.Р.) відбудеться засідання комісії з соціальних питань (порядок денний засідання комісії додається).

 

15 січня 2019 року 11:06

 

Чоловіка, який ухилявся від призову на строкову військову службу, засуджено в м.  Рубіжне

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканця міста Рубіжне Луганської області, який ухилявся від призову на строкову військову службу (ст. 335 КК України).
 

15 січня 2019 року 08:19
«Нова радість стала!»

 

Під такою назвою 12 січня 2019 року в Рубіжному пройшла міська акція.  О 14.30 годині біля головної ялинки учасники Народних хорів (керівники Геннадій Васильєв та Лідія Рогозіна), молодь та мешканці міста одночасно, разом з усією країною заспівали найвідомішу колядку в Україні «Нова радість стала!», і приєдналися до акції, яка проходить в рамках Всеукраїнського фестивалю «Вертеп-Фест 2019!» в третій раз.

читати далі>>>

15 січня 2019 року 08:16
ЗАХОДИ міської централізованої бібліотечної системи м.Рубіжне

 

Новорічний кінозал «Для всієї родини»

3 січня 2019 року читальний зал ЦМБ запросив своїх читачів у новорічний кінозал «Для всієї родини», щоб здійснити подорож в чудесну країну новорічних і різдвяних кінофільмів. За бажанням присутніх, із запропонованих був обраний фільм «Дід Мороз. Битва магів».

Фільм в жанрі фентезі і пригод особливо сподобався підліткам, адже у ньому все стає можливим і реальним: магія, заклинання, керування часом, магічні істоти і надзвичайні здібності персонажів, а головне перемога добра над злом.

читати далі>>>

14 січня 2019 року 15:26
Інформація про особистий прийом громадян першим заступником міського голови Башкіром О.В. 14 січня 2019 р.

 

14 січня перший заступник міського голови Башкір О.В. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.А., директор КП «Муніципальний сервіс» Подхватілін П.А.

До Олексія Віталійовича звернулися з особистими і суспільними проблемами 3 жителя міста.

читати далі>>>

14 січня 2019 року 13:00

 

НВП «Зоря» почало виробництво нового виду вибухової речовини промислового призначення

Науково-виробниче підприємство «Зоря», розташоване в м. Рубіжне Луганської області, почало виробництво нового виду вибухової речовини промислового призначення другого класу відповідно до умов застосування – «AMONAL». В цьому році продукція надійде споживачам.

«АMONAL» НВП «Зоря» – інноваційний продукт для ринку. Основними його споживачами стануть гірничодобувна і залізорудна промисловість України. Використання цієї вибухової речовини економічно доцільно і дозволить знизити кінцеву собівартість продукції, що випускається», – зазначає генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

14 січня 2019 року 11:50
Информация об эпидемиологической ситуации в городе Рубежное

 

Информацию об эпидемиологической ситуации в городе довела до сведения рубежанам главный эксперт Департамента здравоохранения Луганской областной государственной администрации по специальности "инфекционные болезни" врач-инфекционист высшей категории, заведующая инфекционным отделением городской больницы г.Рубежное Мартыненко Ольга Альбертовна.

 

 

14 січня 2019 року 11:14
Про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

 

Європейський корпус солідарності має на меті реалізувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в европейському суспільстві залучаючи молодь і організації до доступних і якісних солідарних заходів.

10 грудня 2018 року Европейська Комісія оголосила новий конкурс з відбору проекив в рамках ініціативи ЕС «Европейського корпусу солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі мсця.

читати далі>>>

14 січня 2019 року 09:47
Інформує Рубіжансько-Кремінський об’єднаний міський військовий комісаріат

 

Рубіжансько-Кремінський об’єднаний міський військовий комісаріат оголошує набір випускників 2019 навчального року та всіх бажаючих, яким виповнилося 17 років, для вступу до вищих навчальних закладів  Міністерства оборони України.

За детальною інформацією звертатися до Рубіжансько-Кремінського ОМВК за адресою: м. Рубіжне,  вул. Смірнова ,8  тел. 066-149-24-58.

11 січня 2019 року 16:34
Проведення «прямих телефонних гарячих ліній» керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області

 

З метою надання дистанційних консультативних послуг громадянам області керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області будуть проведені «прямі телефонні гарячі лінії» за таким графіком:
-     14.01.2019 - начальник головного управління О. Шарунова, телефоном (0645) 70-26-80;
-     15.01.2019 - заступник начальника головного управління Т. Нікітіна, телефоном (0645) 70-26-05;
-     16.01.2019- перший заступник начальника головного управління П.Баранов, телефоном (0645) 70-31-71;
-     17.01.2019 - заступник начальника головного управління Е. Приймак, телефоном (0645) 70-31-71.

«Прямі телефонні гарячі лінії» будуть проведені з 10-00 до 12-00 години ;

Телефон для довідок: (06453)6-36-24.

11 січня 2019 року 15:48
Інформує РУБІЖАНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

«Начальник управління на «прямому» телефонному  зв’язку

та  скап - зв’язку з населенням

 

16.01.2019 з 10.00 до 12.00 телефоном (06453) 6-36-24 та скайпом upfu_rubizh@ukr.net начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Луганської області Смаглюк Наталія Миколаївна проведе прийом громадян.

Телефон для довідок - (06453) 6-36-24.

11 січня 2019 року 10:36
Головне управління Державної фіскальної служби у Луганській області інформує

Луганська митниця ДФС протягом 2018 року перерахувала

до бюджету 913 млн.  грн.

В Луганській митниці ДФС повідомили, що за січень-грудень 2018 року до загального фонду Державного бюджету України митницею перераховано 905,3 млн грн. При цьому спеціальний фонд держбюджету отримав 7,7 млн грн.

У порівнянні з показниками за 2017 рік перерахування митниці за 2018 рік збільшились на 24,9 млн грн.

читати далі >>>

11 січня 2019 року 09:15

 

С начала 2019 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий - 2, пожаров - 2.

На данный период 2019 года при пожаре погибших и травмированных нет. Прямой ущерб от пожаров составил 27,5 тыс. гривен. Спасено имущества на сумму свыше 1,5 млн. гривен.

 

11 січня 2019 року 08:05

 

«Різдвяні старти»

10 січня 2019 року на базі Комплексу позашкільної роботи  з дітьми та юнацтвом відбулися обласні змагання  з шахів серед школярів регіону  «Різдвяні старти». Цього разу у змаганнях взяли участь 5 команд: м. Лисичанськ,  м. Троїцьк, м. Мілове, м. Кремінна та м. Рубіжне (вихованці шахового гуртку КПР, кер. Іванович В.І.)

        

10 січня 2019 року 17:02
В центральній міській бібліотеці представлена банерна фотовиставка «Україна 1932-1933 геноцид Голодом»

 

З 8 січня 2019 року в центральній міській бібліотеці до уваги мешканців міста представлена банерна фотовиставка «Україна 1932-1933 геноцид Голодом», яка розповідає про Голодомор, охоплюючи період історії України з початку ХХ століття і закінчується розповіддю про відродження пам'яті сьогодні.

Експонатами виставки є унікальні архівні документи та рідкісні маловідомі фотографії.

читати далі>>>

10 січня 2019 року 14:38

 

Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на вакантні посади  педагогічних працівників

комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської  міської ради.( скорочена назва -  КУ  ІРЦ  РМР)

Юридична адреса :   вул.Студентська,  буд.30, м. Рубіжне, Луганська обл.,   93000

Найменування посад:

 •  вчитель-логопед;
 •  вчитель-дефектолог;
 •  вчитель лікувальної фізкультури
10 січня 2019 року 11:03
Рубіжанський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури інформує

 

11 січня 2019 року   з  11 до  13 години   в Рубіжанському відділі Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури  Луганської  області,  за адресою: місто  Рубіжне,  вул.  Б. Хмельницького,  101-Б,  буде здійснювати  прийом  громадян  перший заступник прокурора  Луганської  області Мичка Віталій Іванович

10 січня 2019 року 10:33
Загальний відділ Рубіжанської міської ради інформує

 

За період з 1 грудня 2018р. по 31 грудня  2018р.  загальним відділом міської ради зареєстровано 14 інформаційних запитів/

Запити надійшли у письмовому вигляді – 8; електронному вигляді – 6.

 

читати далі >>>

10 січня 2019 року 10:06

 

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою протягом 2018 року вжито заходи щодо забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Так, протягом 2018 року до Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури надійшло 297 звернень громадян, з них вирішено 119 звернень, 140 звернень направлено за належністю до інших відомств та 15 передано до іншої прокуратури, виключено з обліку у зв’язку із внесенням до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22 звернення.

10 січня 2019 року 09:16
ТОВ «Луганське енергетичне об`єднання» інформує

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» - Український ринок електричної енергії реформується.

З 01.01.2019 року відбулося відокремлення двох видів діяльності - розподілу та постачання електричної енергії, які раніше здійснювались однією компанією. Розподіл на території Луганської області буде    здійснювати оператор системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі - ТОВ «ЛЕО»), а постачання електроенергії буде здійснюватися постачальниками електроенергії.

   ТОВ «ЕНЕРА СХІД» з 1 січня 2019 року буде здійснювати постачання електроенергії споживачам Луганської області, у тому числі надавати універсальні послуги побутовим та малим непобутовим споживачам.

Таким чином сплачувати за спожиту електричну енергії після з 01.01.2019 р. необхідно ТОВ «ЕНЕРА СХІД».

Зверніть увагу! Побутові споживачі, які мають заборгованість, перед ТОВ «ЛЕО» за використану електричну енергію до 01.01.2019 p., повинні погасити наявний борг до 20.01.2019 р.

Побутових споживачів, які матимуть борг станом на 21.01.2019 р. буде відключено від електропостачання

10 січня 2019 року 08:13
Міжнародний конкурс малюнка «Ілюстрація до народної казки»

 

Підведені підсумки Міжнародного конкурсу малюнка «Ілюстрація до народної казки» головним організатором якого став Навчально-естетичний комплекс “Художня школа” у місті Херсон.

Міжнародний конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, розвитку  у підростаючого покоління почуття любові до народних традицій,  зближення дітей та молоді різних національностей через радісний та яскравий казковий світ,  сприяння створенню нових форм міжнародної співпраці.

читати далі>>>

9 січня 2019 року 13:28

 

Сучасний стан правового регулювання земельних ділянок під польовими дорогами та лісосмугами

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні" передусім усуває проблеми, які виникають при використанні аграріями масивів сільськогосподарських земель. Власники земель та землекористувачі з 1 січня 2019 року зможуть використовувати земельні ділянки під лісосмугами, польовими дорогами на праві оренди.

9 січня 2019 року 08:15

Соціальна реабілітація

В комунальній установі «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міської ради, що розташована по вул. Б.Хмельницького 93 а, протягом 2018 року надано послуги 77 дітям і їх сім’ям.

Центр реалізує завдання, визначені Законами України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», «Про соціальні послуги» та  здійснює комплекс заходів, спрямованих на  розвиток   та   коригування   порушень   розвитку дитини з інвалідністю,  корекцію психофізичного  розвитку  за  індивідуальною програмою реабілітації, навчання  її  основним  соціальним  та побутовим навичкам,  розвиток здібностей, 

8 січня 2019 року 16:46
«Казкова Зима»

 

Багато хто вважає, що найкрасивіша пора року це зима. І не дарма. Адже саме зимою вся природа одягається в білосніжні барви. Срібляться снігові простори у ранковій  морозній тиші. Кристальний іній блищить, немов біло-синіми перлами. Дерева, одягнені у білі наряди, немов в шуби, стоять мовчки і нерухомо. Зима – це пора свят, казкового настрою та шкільних канікул. Пора веселощів, нових знайомств та веселих  новорічних дитячих ігрових програм, які щороку проводить для школярів нашого міста міська комунальна установа «Палац культури».

читати далі>>>

8 січня 2019 року 16:41
МКУ "ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ" ЗАПРОШУЄ

 

12 січня 2019

МКУ «Палац культури»

запрошує на святковий концерт «Цей старий новий рік»

Початок о 17.00

Квитки у касі ПК

читати далі>>>

8 січня 2019 року 16:39
МКУ "ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ" ЗАПРОШУЄ

 

19 січня 2019 року 

МКУ «Дворец культуры» запрошує

на музичне фентезі-шоу «Тролі в пошуках радості»

Початок о 16-00

Квітки у касі ПК

читати далі>>>

8 січня 2019 року 15:00
08.01.2019. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

8 січня 2019 року 11:19

 

Новий рік – найулюбленіше казкове свято. Ніхто так щиро   не чекає на Новорічне свято, на чарівні перетворення та пригоди, як наші діти. Адже це свято ігор, радощів та подарунків. На Новий рік люди стають добрішими та щасливішими. А скільки бажань загадано біля виблискуючих яскравими вогниками ялинок!

 

8 січня 2019 року 09:32
Різдво у «Рідній садибі»

3 січня в КЗ «Міський музей» відбулося відкриття виставки «Різдво у «Рідній садибі». Гостей вітали в залі, де представлено унікальну етнографічну колекцію нашого міського музею – вишиті рушники і реманент, кераміку і  предмети побуту, одяг і знаряддя праці.

Прикрасою цього заходу стала театралізація побутових традицій української родині напередодні та під час Різдва, талановито відтворених подружжям Болотіних та їх помічниками – Оленкою і Тимофієм. Вони докладно і цікаво розповіли і показали  під час сценки, як саме прийнято було в українській родині готуватися до Святвечора, як накривати святковий стіл, як поводити себе під час вечері і приймати віншування.

читати далі>>>

4 січня 2019 року 15:28

 

Протягом 2018 року відділенням денного перебування виявлено 1121 особа, які потребують надання соціальних послуг, із них обслуговано 1116 осіб,  ефективність роботи відділення – 99,6 %.

У відділенні з 01.01.2018 року у відповідності до Державних стандартів,  запроваджений окремий облік  соціальних послуг  представництва інтересів, соціальної інтеграції та реінтеграції,  консультування. Раніше вказані послуги надавалась змістовно у складі  послуги соціальної адаптації.

4 січня 2019 року 14:42

 

8 січня о 14.00 в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

Порядок денний:

4 січня 2019 року 14:24

 

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків та власники/орендарі нежитлових приміщень м. Рубіжне!

 З 01 січня 2019р. КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МУНІЦИПАЛЬНИЙ СЕРВІС» РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  рішенням виконавчого комітету Рубіжанської міської ради № 655 від 04.12.2018р. призначено управителем багатоквартирних житлових будинків.

 КП «МС» РМР надає наступні послуги:

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: водопостачання, водовідведення, зливової каналізації, електропостачання, газопостачання.Технічне обслуговування ліфтів (у раз їх наявності).

 • Обслуговування систем диспетчеризації.
 • Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
 • Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території  та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.
 • Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем:  водопостачання, водовідведення, зливової каналізації, електропостачання, газопостачання.   
 • Прибирання прибудинкової території, в тому числі: (підмітання території, прибирання газонів від листви, хмизу та іншого сміття , скошування трави)                 
4 січня 2019 року 13:23

С начала 2019 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий - 1, пожаров - 1.

На данный период 2019 года при пожаре погибших и травмированных нет. Прямой ущерб от пожара составил 27 тыс. гривен. Спасено имущества на сумму свыше 1 млн. гривен.

3 січня 2019 року 15:32
"Сніжна казка зими"

 

30 грудня 2018 року в МКУ «Палац культури» відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу-виставки  30 грудня 2018 року в МКУ «Палац культури» відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу-виставки «Сніжна казка зими - 2018».

Конкурс-виставка проходить вже другий рік  поспіль з 13 грудня 2018 року і триватиме до 19 січня 2019 року в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури». Організатором конкурсу-виставки є МКУ «Палац культури» спільно з відділом культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

читати далі>>>

3 січня 2019 року 15:31
Святковий новорічний концерт «Вечори на хуторі Рубіжне»

 

30 грудня 2018 року напередодні довгоочікуваного свята, на головній сцені міста о 17.00 пройшов театралізований  новорічний концерт  під назвою «Вечори на хуторі Рубіжне». Творчий колектив Палацу вирішив відійти від формату "вогника" і подарувати глядачам яскраве театралізоване дійство.

Переступивши поріг Палацу культури рубіжани одразу поринули в новорічну казку. Святковим вертепом розпочалось незвичне дійство програми в якому взяли участь одразу три Народних колективи Палацу культури – це  Народний оркестр народних інструментів, Народний хор ветеранів «Червона калина» та Народний хор народної пісні. 

читати далі>>>

3 січня 2019 року 13:22

01.01.2019 розпочався черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

 

3 січня 2019 року 13:09

Відповідно до частини п’ятої статті 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” (далі — Закон про реєстрацію) адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) 

2 січня 2019 року 15:58

На виконання п.7 постанови КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» УПСЗН Рубіжанської міської ради повідомляє, що у ІІ півріччі 2018 року проведено повідомну реєстрацію 5 колективних договорів та 23 змін та доповнень до раніше зареєстрованих колективних договорів підприємств, установ та організацій:

2 січня 2019 року 14:01
Ветерани мікрорайону Південний відсвяткували Новий Рік

На новорічні свята щороку чекають не тільки малята, а й дорослі. Адже новорічні та різдвяні дні – це не тільки очікування дива та здійснення заповітних  мрій. Це прекрасна можливість зустрітися у колі кращих друзів, розважитися, провести час із задоволенням.

читати далі>>>

2 січня 2019 року 13:49
Чарівна новорічна казка в мікрорайоні Південний

 

Кінець грудня, традиційно – святковий час, коли і діти, і дорослі чекають на Новорічні дива. 26 грудня творчий колектив філії  МКУ «Палац Культури» розпочав сезон новорічних дитячих ранків.

читати далі>>>

2 січня 2019 року 13:42
«Новорічні свята – чарівні»

 

  З настанням зими діти починають чекати дива - веселого і яскравого свята під назвою Новий рік! Дитячі ранки із казковими героями, концерти, вистави - все це так красиво! Новорічні свята - чарівні. Напередодні нового року в міському Палаці культури для маленьких рубіжан було проведено новорічні програми для дітей різних вікових категорій. 

читати далі>>>

2 січня 2019 року 13:34
«Розважаємося разом»

Кожного дня, починаючи з 22 грудня о 16-00 біля головної ялинки Рубіжного  дітей нашого міста розважають казкові персонажі культмасового відділу міського Палацу культури. Дорослі та діти приходять на ялинку в очікуванні веселих новорічних розваг сюрпризів та призів, які люб’язно надає виконавчий комітет Рубіжанської міської ради.  

читати далі>>>

2 січня 2019 року 13:15
КУ « Територіальний центр» відділення соціальної допомоги вдома вітають

Підопічна    КУ « Територіальний центр» відділення соціальної допомоги вдома Кобилкіна Олександра Петрівна 01 січня 2019 року  відсвяткувала своє 90-річчя Соціальні працівники від щирого серця привітали підопічну з ювілеєм, побажали міцного здоров’я, тепла та  добробуту. Бути завжди в оточенні виключно позитивних і доброзичливих людей, переживати лише приємні емоції, радіти кожному прожитому дню. 

2 січня 2019 року 11:23

До уваги батьків дітей пільгових категорій! Оздоровлення дітей в ДП МДЦ «Артек» та ДП УДЦ «Молода гвардія»

З 15 січня 2019 року розпочнеться прийом заяв на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 18 років, в державних підприємствах України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек», які функціонують протягом року. Ці підприємства є дитячими закладами оздоровлення, в яких діти беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

2 січня 2019 року 09:01

Стан,  який  склався  на кінець 2018 року  з  пожежами в місті Рубіжне,  свідчить про  наявність  складних  проблем  в протипожежному  захисті  житлового  сектору. На 28 грудня 2018 року в місті Рубіжне сталося 178 пожеж під час яких загинуло 6 чоловік, травмовано 7 чоловік. В порівнянні з 2017 роком загибель людей збільшилась в 6 разів,  травмування на пожежах зросло на 75 %.  Аналіз  свідчить,  що  гибель людей на пожежах виникає переважно у житлі.

 

2 січня 2019 року 08:48
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ РУБІЖАНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОМУЄ

«Пряма телефонна «гаряча» лінія з керівництвом управління

04.01.2019 з 10.00 до 12.00 телефоном (06453) 6-36-24 з метою наближення пенсійних послуг до мешканців м. Рубіжне відбудеться прийом громадян прямою телефонною «гарячою» лінією заступником начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Заховаєвою Іриною Юріївною.

 

Телефон для довідок - (06453) 6-36-24.

                                                                      

2 січня 2019 року 08:26
Відділення соціальної допомоги вдома

 

Чисельність виявлених громадян за 12 місяців 2018 року відділенням – 527 осіб, обслугованих - 525 осіб;. Ефективність діяльності відділення 99,6

-соціальну послугу догляд вдома отримали – 523 особи;

-соціальну послугу соціальна профілактика отримали – 483 особи;

-соціальну послугу представництво інтересів отримали – 3 особи.

Серед обслугованих:

читати далі>>>

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 26
переглядів: 704
візитів сьогодні: 8942
візитів всього: 485953